Munkatársaink


Dr. Nagy Péter

Tanszékvezető, Telefon mellék: 1851, Email: Nagy.Peter@mkk.szie.hu


Dr. Bakonyi Gábor

Egyetemi tanár, Telefon mellék: 2103, Email: Bakonyi.Gabor@mkk.szie.hu


Dr. Kiss István

Egyetemi docens, Telefon mellék: 1855, Email: Kiss. Istvan@mkk.szie.hu.


Dr. Sárospataki Miklós

Egyetemi docens, Telefon mellék: 1865, Email: Sarospataki.Miklos@mkk.szie.hu


Dr. Seres Anikó

Egyetemi adjunktus, Telefon mellék: 1854, Email: Seres.Anikó@mkk.szie.hu


Dr. Herényi Márton

Tudományos munkatárs, Telefon mellék: 1878, Email: Herenyi.Marton@mkk.szie.hu


Klátyik Szandra

PhD hallgató, Telefon mellék: 1878, Email: Klatyik.szandra@gmail.com


Péntek Attila László

PhD hallgató, Telefon mellék: 1878, Email: Attila.petak@gmail.com


Szabó Borbála

PhD hallgató, Telefon mellék: 1878, Email: Szabo.Borbala@mkk.szie.hu


Kiss Lola Virág

PhD hallgató, Telefon mellék: 1854, Email: Lolavirag.kiss@gmail.com


Kaszap Adrien

PhD hallgató, Telefon mellék: 1878, Email: Kaszap.adrien@gmail.com


Sarlós Dávid

PhD hallgató, Telefon mellék: 1878, Email: Sarlosd@gmail.com


Szabó Hajnalka

Igazgatási ügyintéző , Telefon mellék: 1852, Email: Szabo.Hajnalka@mkk.szie.hu


Ványiné Surman Ildikó

Laboráns, Telefon mellék: 1853, Email: Surman.Ildiko@mkk.szie.hu


Dr. Várnagy László

C. egyetemi tanár , Telefon mellék: 1851, Email:-

Tanszék elérhetőségei

  • Telefon:
    +36 (28) 522-000
  • Fax:
    +36 (28) 410 804
  • Cím:
    Páter Károly utca 1.
    2100
    Gödöllő

Az oldalt Lola's art készítette